0212 269 99 01 - 0212 269 99 06

7 / 24 Acil Kurye: 0216 329 05 73 - 0537 764 50 73

triangle
About Us

Hakkımızda

Süvari motorlu Kurye,1995 yılında babadan oğula geçmiştir. Uzun yılardır bu sektörde hizmet vermekte olup güven çerçevesi içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Süvari kurye, hızlı, güvenilir ve güler yüzlü çalışanları ile siz değerli müşterilerimize servis hizmeti sunmaktadır.

Suvari Kurye gerek fiyat politikası gerekse taahhüt ettiklerini gerçekleştiren yapısıyla müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Suvari Kurye sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Süvari Kurye dağıtım hizmetleri ile davatiye, bilet, broşür, katalog, duyuru, sürekli yayın, dergi, bülten, küçük paket, promosyon vb. toplu gönderilerinizi güvenli, sistemli hızlı ve ekonomik bir şekilde tesim etmektedir.

Süvari Moto Kurye sektörde halen devam eden sayılı kuruluşlardan biridir. Her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet hayatına devam etmektedir.

Her türlü kurye ihtiyacınızda Süvari Kurye'yi rahatlıkla çekinmeden arayabilirsiniz ve işlerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Sizlerin daima yanınızda olacağımızın garantisini veriyoruz.

Süvari Kurye Hakkımızda


Süvari Kurye Biz Kimiz? sorusuna hakkımızda yazısı ile siz değerli müşterilerimize anlatmaya çalıştık. Bizleri daha yakından tanımak isteyen tüm müşterilerimi ofisimize bekleriz.

SİZİN İÇİN ZAMANLA YARIŞIYORUZ…

SUVARİ KURYE ÇALIŞANLARI OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE VERDİĞİNİZ DESTEK’ DEN DOLAYI TEŞEKÜR EDERİZ.

acil kurye servisi